Facebook – Instagram administravimas

Viena yra po darbo dienos Facebook grožėtis draugų atostogų akimirkomis ar Instagram žvalgytis įkvėpimo vakarienės gamybai, tačiau visai kas kita – sukti galvą, kaip savo verslą patiems tinkamai reklamuoti socialiniuose tinkluose.

Jei skaitote šį tekstą, vadinasi, žinote, jog socialiniuose tinkluose reklama jūsų verslui yra nepamainoma. Norisi visapusiškos naudos: kad verslo paskyra atrodytų gražiai, suteiktų klientui reikiamą informaciją, o jos administravimas neprilygtų erdvėlaivio pilotavimui. Greta gali kilti klausimų ir kokį prekės ženklo turinį reikėtų kurti, kad taptumėte Instagram žvaigžde? Kokią strategiją pasirinkti? Siūlome nebelaukti mėnulio užtemimo ir socialinių tinklų administravimą jau dabar perduoti savo srities specialistams – mūsų komandai. Mes pasirūpinsime jūsų socialinių tinklų turiniu nuo… iki!: rašysime tekstus, pasakosime istorijas, kelsime nuotraukas, sukursime unikalų ir tik jums pritaikytą dizainą.

Esame jauna ir veržli komanda, besidominti visomis socialinių tinklų administravimo ir reklamos naujovėmis. Mes išmanome, kaip atkreipti vartotojo dėmesį, kad socialinių tinklų žvaigždžių planetariume pirkėjas pastebėtų ir išsirinktų būtent jus. Mūsų visų bendras siekis, kad jūsų verslo komunikacijas socialiniuose tinkluose pasiektų tikslinę auditoriją, todėl testuodami skirtingus vartotojų segmentus ir išbandydami įvairius dizaino variantus mes pritaikysime komunikaciją išskirtinai jūsų poreikiams. Kartu atrasime jūsų prekės ženklo balsą ir juo siųsime žinutę jūsų klientams.

Vykdant reklamines kampanijas visuomet siekiame, kad reklama būtų kuo efektyvesnė t. y. kuo pigiau ir greičiau pasiektume ir viršytume užsibrėžtus tikslus. Facebook suteikia galimybę reklamos efektyvumą vertinti daugybe aspektų: pagal naujų puslapio sekėjų skaičių, gautų žinučių kiekį, padidėjusį puslapio lankomumą ar išaugusius pardavimus. Neslėpsime – tiek mums, tiek ir mūsų klientams smagiausia skaičiuoti konversijas, kurių pabaigoje yra € ženklas.

Mūsų profesionalų komanda garantuoja net 25% geresnius rezultatus. Skamba viliojančiai? Aptarkime jūsų poreikius ir kartu kilkime tarp ryškiausių reklamos žvaigždžių!

Nemokama konsultacija

Užmegzkime ryšį!