Viskas iš vienų rankų

Norisi dėmesį sulaikančių vizualų? Įtraukiančių tekstų? O dar būtų puiku, jeigu kas nors prižiūrėtų asmeninių žinučių ir komentarų sekcijas? Mūsų komanda daro viską – iškeliame komunikacijos tikslus, paruošiame socialinių tinklų strategiją ir Jūsų Facebook, Instagram ar Linkedin paskyrai kuriame tekstus bei vizualus. Jums belieka peržiūrėti mėnesio tinklelį, palikti komentarus, o visą likusį laiką skirti savo verslui.

Išsiskiriantis turinys

Po Jūsų auditorijos analizės bei diskusijų, tinkamo balso tono, vizualų stiliaus parinkimo gimsta kūrybiškos, geriausiai jūsų tikslinės auditorijos dėmesį patraukiančios temos, kryptys, idėjos. Visą tai mes įgyvendiname pasitelkdami dinaminį ir statinį turinį. Dinaminis turinys komunikaciją paįvairina judesiu, atkreipia dėmesį, o statinis puikiai palaiko vientisą stilių, todėl Jūsų socialinis tinklas atrodo reprezentatyviai, profesionaliai.

SUSISIEKITE
Orientacinės kainos
Rezultatų pristatymas

Ekozoe.lt

Skaityti apie projektą

Coffeeloft.lt

Skaityti apie projektą

Užsiregistruokite 30 min. Individualiai konsultacijai

Užpildykite trumpą užklausos formą ir gaukite individualią konsultaciją.

100+ Lietuvos ir užsienio klientų 2023 m.
1 800 000€ Investuota į reklamą per 2023 m.
10 000 000€ Sugeneruota pajamų klientams
REGISTRUOTIS
DUK
Kuo skiriasi Facebook Post nuo Facebook Ads?

Facebook Post įrašai yra matomi ant Jūsų socialinio tinklo sienos, todėl bet kas, įėjęs į jūsų puslapį, gali matyti tiek naujausius, tiek senesnius įrašus. Jie skirti komunikuoti su jūsų puslapį sekančiais vartotojais – aktyvus puslapis kelia pasitikėjimą Jūsų prekės ženklu ir taip didina tikimybę, jog vartotojas taps mokančiu klientu. Facebook Ads reklama ant sienos rodoma nėra, ji vartotojams „iššoka“ prieš akis tiesiog šiems naršant savo naujienų sraute ar kitose reklamos rodymo vietose. Su Facebook Ads turime platesnį skirtingų formatų pasirinkimą, todėl ji puikiai tinka patraukti momentinį dėmesį. Galime kurti karuseles, Instant Experience, katalogus ir dar daugiau.

Socialinių tinklų administravimas – tai daug laiko reikalaujantis procesas, kuris apima ir komunikacijos (tekstų ir vizualų) kūrimą, ir bendravimą su savo auditorija komentarų sekcijoje, asmeninių žinučių atsakinėjimą. Neadministruojamas arba prastai administruojamas socialinis tinklas negeneruoja jokios naudos Jūsų verslui, nes auditorija jūsų nemato, negirdi, ji nejaučia grįžtamojo ryšio. Tad kodėl ji turėtų pas jus pirkti?

Mes stengiamės, kad mūsų klientams reikėtų kuo mažiau galvoti apie savo socialinio tinklo administravimą – juk tai mūsų darbas. Vis dėlto, mums svarbu bendradarbiavimas, nes tik jis užtikrina geriausius rezultatus, todėl prašome kiekvieno mėnesio gale peržiūrėti mūsų sukurtą komunikacijos tinklelį, pateikti komentarus, pasidalinti su mumis bet kokia naudinga informacija – nuotraukomis, vykstančiomis akcijomis, naujienomis. Taip pat, nors į komentarus ir žinutes atsakinėjame mes, tačiau gavę specifinį, vidinės informacijos reikalaujantį klausimą, susisieksime su jumis dėl informacijos patikslinimo.

Su klientais sudarome 4 mėnesių sutartį. Šis laikotarpis yra optimalus ir leidžia mums skirti pakankamai laiko strategijos išgryninimui bei norimų rezultatų pasiekimui.