Būkite pastebėti ir išgirsti

Algoritmai skelbia – patraukti dėmesį video formatu yra lengviau nei tekstu. Išsiskirkite iš konkurentų ir padidinkite pardavimus internete! Mes sukursime unikalų vaizdo turinį jūsų produktui ar paslaugai ir sudominsime klientą vos per kelias video sekundes. Pasirūpinsime kokybišku kūrybinio sprendimo išpildymu bei teigiamomis emocijomis.

Nuo idėjos iki eterio

Taupydami jūsų laiką iškart atrasime jūsų auditoriją ir žanrą, pateiksime įžvalgas bei planą, kaip galėtų atrodyti jūsų vaizdo turinys internete, remiantis naujausiomis tendencijomis ir konkurentais. O toliau filmavimas, montavimas ir eteris. Aistra filmuoti degantis kolektyvas, profesionali įranga sukurs vizualų turinį tam, kad jūs pasiektumėte aukštumas!

SUSISIEKITE
Orientacinės kainos
Rezultatų pristatymas

Textilite Google Ads + Facebook Ads

Skaityti apie projektą

Veesla.lt svetainė

Skaityti apie projektą

Blog’as

Mūsų patirtis, įžvalgos, atradimai ir darbo užkulisiai

Užsiregistruokite 30 min. Individualiai konsultacijai

Užpildykite trumpą užklausos formą ir gaukite individualią konsultaciją.

100+ Lietuvos ir užsienio klientų 2023 m.
1 800 000€ Investuota į reklamą per 2023 m.
10 000 000€ Sugeneruota pajamų klientams
REGISTRUOTIS
DUK
Ar taikote nuolaidas didesniems užsakymams?

Video produkcija – tai kūrybinis procesas. Siekiame išlaikyti profesionalumo ir įkvėpimo balansą, tad mūsų prioritetas yra kokybė, o ne kiekybė. Dėl šios priežasties didesniems užsakymams papildomų nuolaidų netaikome, bet mokius bei lojalius klientus visada nustebiname labiau nei jie patys tikisi.

Tokios situacijos mums yra kasdienybė, kadangi 90 % mūsų filmuojamų žmonių yra ne aktoriai. Mūsų praktikos patvirtinti patarimai ir pratimai padės Jums atsipalaiduoti bei elgtis natūraliai prieš kameras, pamirštant, kad jos išvis egzistuoja.

Visą vaizdo turinio planą Jums parengsime dar prieš pradedant filmavimo darbus. Aptarsime Jūsų verslo tikslinę auditoriją, video trukmę, formatus ir kitas smulkmenas tam, kad galutinis rezultatas Jus visapusiškai tenkintų.

Taip. Prieš nuspaudžiant filmavimo mygtuką, mes pasirūpinsime papildomais rūpesčiais už jus. Užtikrinsime objektyvų blykstėms pritaikytą foto makiažą, surasime tinkamo apšvietimo vietą.