Profesionaliai ir veiksmingai

Pamenate laikus, kai apie dizainą ir jo pritaikymą buvo kalbama, vertinant žodžiais – gražu, patinka ir atvirkščiai? Tuos laikus palikime praeityje – dabar grafinį dizainą vertiname pagal tai, kaip jis VEIKIA. Mūsų specialistų komanda sukurs dizainą, kuris taps jūsų profesionalia vizualine komunikacija, išlaikančia verslo vientisumą ir atspindinčia jus.

 

Kuriantys išskirtinumą

Mes vertiname kiekvieno prekinio ženklo individualumą, todėl esame pasiruošę išsiaiškinti, kokio dizaino jūsų prekiniam ženklui reikia ir kurti jį tokį, kuris atspindėtų išskirtinai jus ir veiktų geriausia linkme. Tikime veiksmingais rezultatais, tad jų siekdami atliekame tikslią analizę, kurią pritaikome kiekvieno dizaino elemento kūrimo procese. Kasdien mūsų galvose sukasi įvairiausios idėjos, tad su malonumu išpildysime net ir netikėčiausias! 

SUSISIEKITE
Orientacinės kainos

Logotipo

kūrimas
nuo 300 +PVM
Susisiekite

Brandbook

kūrimas
nuo 1500 +PVM
Susisiekite

Spauda

vizitinės, skrajutės ir kita
nuo 50 +PVM
Susisiekite
Rezultatų pristatymas

Užsiregistruokite 30 min. Individualiai konsultacijai

Užpildykite trumpą užklausos formą ir gaukite individualią konsultaciją.

100+ Lietuvos ir užsienio klientų 2022 m.
1 800 000€ Investuota į reklamą per 2022 m.
9 000 000€ Sugeneruota pajamų klientams
REGISTRUOTIS
DUK
Kuo man ši paslauga naudinga?

Stiprus grafinis dizainas kuria įmonės įvaizdį. Kokybiškos, prekės ženklo tikslus atitinkančios dizaino paslaugos yra pagrįsta investicija. Tokiu būdu įmonės įvaizdis atspindi jūsų vertybes bei viziją ir kuria prekės ženklo atpažįstamumą. Taip komunikuojama emocija, kuri vėliau bus siejama su jūsų verslu.

Logotipas – pirmas žingsnis į jūsų verslo atpažįstamumą. Tai ne tik užrašas, tai – jūsų verslo veidrodis, kuriame gali būti užkoduota visa vartotojui reikalinga informacija. Tam pasitelkiama ne tik reklamos filosofija, bet ir formų bei spalvų psichologinės charakteristikos.

Tam ir skirti specialistai! Dizaineriai, kurie jums pasiūlys grafinius sprendimus, tinkančius būtent jūsų verslo filosofijai. Komunikuojant ir bendradarbiaujant, srities profesionalai atspindės jūsų viziją arba pasiūlys netradicinius sprendimus, kurie padės išsiskirti.