Nuo idėjos iki starto

Svetainė – tiesioginis pardavėjas, dirbantis 24/7, todėl jos įvaizdis labai svarbus. Mūsų tikslas sukurti svetainę, kuri atitiktų šiuolaikines tendencijas ir jūsų verslo firminį stilių, būtų individuali bei unikali. Darbą atliksime nuo A iki Z: aptarsime projekto konceptą, pasirašysime sutartį, sukursime prototipą, mob. versiją, suprogramuosime, paruošime tekstus ir vizualinę medžiagą, ištestuosime, perkelsime viską į jūsų serverį ir galiausiai apmokinsime, kaip naudotis. Jums beliks tik džiaugtis!

Patikima TVS

Naudojame populiariausią turinio valdymo sistemą WordPress. Ši sistema yra šiuolaikiška ir patikima, todėl ne veltui kas trečia pasaulyje sukurta svetainė naudoja būtent ją. Su šia sistema mes galime sukurti tiek reprezentacinę verslo svetainę, tiek el. parduotuvę. WordPress el. parduotuvę kuriame su WooCommerce sistema, kuri leidžia lankytojams lengvai įsigyti prekių internetu. Sukursime paprastą naudoti svetainę, todėl jums nereikės sukti galvos dėl svetainės administravimo!

SUSISIEKITE
Rezultatų pristatymas

Veesla.lt svetainė

Skaityti apie projektą

Užsiregistruokite 30 min. Individualiai konsultacijai

Užpildykite trumpą užklausos formą ir gaukite individualią konsultaciją.

100+ Lietuvos ir užsienio klientų 2022 m.
1 800 000€ Investuota į reklamą per 2022 m.
9 000 000€ Sugeneruota pajamų klientams
REGISTRUOTIS
DUK
Kaip išsirinkti patikimą svetainės kūrėją?
  • Visų pirma, rekomenduojame peržiūrėti kūrėjo darbus, gauti keletą kontaktų tam, kad patikrinti realių žmonių rekomendacijas. Pasikalbėti apie turinio valdymo sistemą. Geras svetainės kūrėjas turi įvardinti pagrindines priemones ir pateikti kiekvienos privalumus bei trūkumus.
  • Taip pat svetainę kurianti įmonė turėtų galėti atsakyti į klausimą: Kokias specialias funkcijas bus galima integruoti į svetainę? Turite žinoti galintys bet kuriuo metu integruoti papildomas funkcijas, kaip video įrašas, socialinių tinklų prenumeratos, reklaminiai skydeliai ar kontaktų forma. Jeigu integruoti galėsite, tai per kiek laiko yra integruojamos šios funkcijos?
  • Paklauskite, kaip greitai bus reaguojama į užklausas po svetainės sukūrimo, ar bus pristatoma gyvai, kaip naudotis turinio valdymo sistema?
  • Nepamirškite išsiaiškinti, kokia yra svetainės kūrėjo patirtis sprendžiant kritinius saugumo klausimus? Būtina žinoti, kaip – ir kaip greitai – į galimą svetainės „nulaužimą“ reaguos būsimas svetainės kūrėjas. Paklauskite, ar įmanoma iškilus problemoms atstatyti duomenis bei kokių priemonių bus imtasi, jog užkirsti kelią saugumo problemoms.
  • Galiausiai, įsitikinkite, kad svetainės priklauso jums (bus jūsų nuosavybė).

Nors vieno atsakymo nėra, tačiau jeigu pastebite bent vieną iš šių faktorių, atnaujinti svetainę tikrai reikia:

  • Svetainė neatitinka įmonės įvaizdžio;
  • Sutrikęs svetainės funkcionalumas;
  • Erzinanti ir nepatogi svetainės struktūra;
  • Nėra internetinės svetainės konversijų.

Internetinės svetainės sukūrimo kaina prasideda nuo 1000 Eur (šablono pagrindu). Svetainės sukūrimas su profesionaliu individualiu dizainu, prasideda nuo 1500 Eur ir priklauso nuo vidinių svetainės puslapių skaičiaus bei funkcijų. Kiekviena internetinė svetainė yra unikali, todėl norint, kad preliminariai įvertintume Jūsų projekto kainą, pasikalbėkime.