Modern and creative

Your website is your salesperson working twenty-four seven. For this reason, our goal is to create a unique website based on the latest tendencies. How are we going to make it happen? Simply by creating the concept, the prototype, mobile version, programming, creating texts and visuals, testing, moving it to the server and by finally showing how to manage your website. With us, everything is easy!

Trustworthy TVS

We use one of the most popular content management systems. WordPress is modern and reliable, that’s why the system is used by many large websites worldwide. With WordPress we can create both – business websites and eshops based on WooCommerce. Is simple management of a website your only wish? With us, it’ll come true!

Contact us
Project presentation

Coffeeloft.lt

Read about this project

Ekozoe.lt

Read about this project

Sign up for an individual consultation for 30 min.

Fill in a short request form and receive an individual consultation.

100+ Lithuanian and foreign customers in 2021
1 800 000€ Invested in advertising during 2021
9 000 000€ Generated revenue for customers
Lets get started
FAQ
Kaip išsirinkti patikimą svetainės kūrėją?
  • Visų pirma, rekomenduojame peržiūrėti kūrėjo darbus, gauti keletą kontaktų tam, kad patikrinti realių žmonių rekomendacijas. Pasikalbėti apie turinio valdymo sistemą. Geras svetainės kūrėjas turi įvardinti pagrindines priemones ir pateikti kiekvienos privalumus bei trūkumus.
  • Taip pat svetainę kurianti įmonė turėtų galėti atsakyti į klausimą: Kokias specialias funkcijas bus galima integruoti į svetainę? Turite žinoti galintys bet kuriuo metu integruoti papildomas funkcijas, kaip video įrašas, socialinių tinklų prenumeratos, reklaminiai skydeliai ar kontaktų forma. Jeigu integruoti galėsite, tai per kiek laiko yra integruojamos šios funkcijos?
  • Paklauskite, kaip greitai bus reaguojama į užklausas po svetainės sukūrimo, ar bus pristatoma gyvai, kaip naudotis turinio valdymo sistema?
  • Nepamirškite išsiaiškinti, kokia yra svetainės kūrėjo patirtis sprendžiant kritinius saugumo klausimus? Būtina žinoti, kaip – ir kaip greitai – į galimą svetainės „nulaužimą“ reaguos būsimas svetainės kūrėjas. Paklauskite, ar įmanoma iškilus problemoms atstatyti duomenis bei kokių priemonių bus imtasi, jog užkirsti kelią saugumo problemoms.
  • Galiausiai, įsitikinkite, kad svetainės priklauso jums (bus jūsų nuosavybė).

Nors vieno atsakymo nėra, tačiau jeigu pastebite bent vieną iš šių faktorių, atnaujinti svetainę tikrai reikia:

  • Svetainė neatitinka įmonės įvaizdžio;
  • Sutrikęs svetainės funkcionalumas;
  • Erzinanti ir nepatogi svetainės struktūra;
  • Nėra internetinės svetainės konversijų.

Internetinės svetainės sukūrimo kaina prasideda nuo 1000 Eur (šablono pagrindu). Svetainės sukūrimas su profesionaliu individualiu dizainu, prasideda nuo 1500 Eur ir priklauso nuo vidinių svetainės puslapių skaičiaus bei funkcijų. Kiekviena internetinė svetainė yra unikali, todėl norint, kad preliminariai įvertintume Jūsų projekto kainą, pasikalbėkime.