Modern and creative

Your website is your front salesperson that works 24/7. Therefore, our objective is to develop a distinctive website based on the latest trends. How does this magic happen? Simply by creating a concept, mobile version, programming, creating text and visuals, testing, uploading it to the server, and lastly demonstrating how to manage your website will suffice. For you, we will make everything user-friendly!

Trustworthy TVS

We use one of the most popular content management systems. Numerous huge websites utilize WordPress since it is up to date and dependable. WordPress enables us to build both commercial websites and WooCommerce-based online stores. Do you seek simple website administration? We’ll make it happen!

Contact us
Project presentation

Coffeeloft.lt

Read about this project

Ekozoe.lt

Read about this project

Sign up for an individual consultation for 30 min.

Fill in a short request form and receive an individual consultation.

100+ Lithuanian and foreign customers in 2021
1 800 000€ Invested in advertising during 2021
9 000 000€ Generated revenue for customers
Lets get started
FAQ
Kaip išsirinkti patikimą svetainės kūrėją?
  • Visų pirma, rekomenduojame peržiūrėti kūrėjo darbus, gauti keletą kontaktų tam, kad patikrinti realių žmonių rekomendacijas. Pasikalbėti apie turinio valdymo sistemą. Geras svetainės kūrėjas turi įvardinti pagrindines priemones ir pateikti kiekvienos privalumus bei trūkumus.
  • Taip pat svetainę kurianti įmonė turėtų galėti atsakyti į klausimą: Kokias specialias funkcijas bus galima integruoti į svetainę? Turite žinoti galintys bet kuriuo metu integruoti papildomas funkcijas, kaip video įrašas, socialinių tinklų prenumeratos, reklaminiai skydeliai ar kontaktų forma. Jeigu integruoti galėsite, tai per kiek laiko yra integruojamos šios funkcijos?
  • Paklauskite, kaip greitai bus reaguojama į užklausas po svetainės sukūrimo, ar bus pristatoma gyvai, kaip naudotis turinio valdymo sistema?
  • Nepamirškite išsiaiškinti, kokia yra svetainės kūrėjo patirtis sprendžiant kritinius saugumo klausimus? Būtina žinoti, kaip – ir kaip greitai – į galimą svetainės „nulaužimą“ reaguos būsimas svetainės kūrėjas. Paklauskite, ar įmanoma iškilus problemoms atstatyti duomenis bei kokių priemonių bus imtasi, jog užkirsti kelią saugumo problemoms.
  • Galiausiai, įsitikinkite, kad svetainės priklauso jums (bus jūsų nuosavybė).

Nors vieno atsakymo nėra, tačiau jeigu pastebite bent vieną iš šių faktorių, atnaujinti svetainę tikrai reikia:

  • Svetainė neatitinka įmonės įvaizdžio;
  • Sutrikęs svetainės funkcionalumas;
  • Erzinanti ir nepatogi svetainės struktūra;
  • Nėra internetinės svetainės konversijų.

Internetinės svetainės sukūrimo kaina prasideda nuo 1000 Eur (šablono pagrindu). Svetainės sukūrimas su profesionaliu individualiu dizainu, prasideda nuo 1500 Eur ir priklauso nuo vidinių svetainės puslapių skaičiaus bei funkcijų. Kiekviena internetinė svetainė yra unikali, todėl norint, kad preliminariai įvertintume Jūsų projekto kainą, pasikalbėkime.