All in one

If you want eye-catchy visuals, attention grabbing texts and someone who responds quickly – work with us! Our team is an all-in-one package deal. We will develop a social media strategy for your business: all you have to do is update your communication plan once a month, give us feedback!

Unique content

We develop the most appropriate content for your social media page after analyzing your business audience, voice tone, and visual representation. We collectively brainstorm ideas and topics for both static and dynamic content. We aim to produce reliable, expert, and cogent social media content by fusing the two. It guarantees that your business will be represented as effectively as possible.

Contact us
Our paid plans
Project presentation

Coffeeloft.lt

Read about this project

Ekozoe.lt

Read about this project

Sign up for an individual consultation for 30 min.

Fill in a short request form and receive an individual consultation.

100+ Lithuanian and foreign customers in 2021
1 800 000€ Invested in advertising during 2021
9 000 000€ Generated revenue for customers
Lets get started
FAQ
Kuo skiriasi Facebook Post nuo Facebook Ads?

Facebook Post įrašai yra matomi ant Jūsų socialinio tinklo sienos, todėl bet kas, įėjęs į jūsų puslapį, gali matyti tiek naujausius, tiek senesnius įrašus. Jie skirti komunikuoti su jūsų puslapį sekančiais vartotojais – aktyvus puslapis kelia pasitikėjimą Jūsų prekės ženklu ir taip didina tikimybę, jog vartotojas taps mokančiu klientu. Facebook Ads reklama ant sienos rodoma nėra, ji vartotojams „iššoka“ prieš akis tiesiog šiems naršant savo naujienų sraute ar kitose reklamos rodymo vietose. Su Facebook Ads turime platesnį skirtingų formatų pasirinkimą, todėl ji puikiai tinka patraukti momentinį dėmesį. Galime kurti karuseles, Instant Experience, katalogus ir dar daugiau.

Socialinių tinklų administravimas – tai daug laiko reikalaujantis procesas, kuris apima ir komunikacijos (tekstų ir vizualų) kūrimą, ir bendravimą su savo auditorija komentarų sekcijoje, asmeninių žinučių atsakinėjimą. Neadministruojamas arba prastai administruojamas socialinis tinklas negeneruoja jokios naudos Jūsų verslui, nes auditorija jūsų nemato, negirdi, ji nejaučia grįžtamojo ryšio. Tad kodėl ji turėtų pas jus pirkti?

Mes stengiamės, kad mūsų klientams reikėtų kuo mažiau galvoti apie savo socialinio tinklo administravimą – juk tai mūsų darbas. Vis dėlto, mums svarbu bendradarbiavimas, nes tik jis užtikrina geriausius rezultatus, todėl prašome kiekvieno mėnesio gale peržiūrėti mūsų sukurtą komunikacijos tinklelį, pateikti komentarus, pasidalinti su mumis bet kokia naudinga informacija – nuotraukomis, vykstančiomis akcijomis, naujienomis. Taip pat, nors į komentarus ir žinutes atsakinėjame mes, tačiau gavę specifinį, vidinės informacijos reikalaujantį klausimą, susisieksime su jumis dėl informacijos patikslinimo.

Su klientais sudarome 4 mėnesių sutartį. Šis laikotarpis yra optimalus ir leidžia mums skirti pakankamai laiko strategijos išgryninimui bei norimų rezultatų pasiekimui.