All in one

If you want eye-catchy visuals, attention grabbing texts and someone who could answer all the personal messages and comments – work with us! Our team is all in one. We will create a social media strategy for your business and all you’ll need to do is to revise your communication strategy each month, provide us with comments and move on with taking care of your personal business matters.

Unique content

After analyzing your business audience, voice tone and visual representation, we create the most suitable content for your social media page. Together with a team we brainstorm on the ideas and topics for static as well as dynamic content. By combining them both, we aim to create solid, professional and coherent social media content. It ensures that your business is going to be represented in the best way possible.

Contact us
Our paid plans

Facebook

From 250 +VAT/month
Contact us

Instagram

From 250 +VAT/month
Contact us

LinkedIn

From 350 +VAT/month
Contact us
Project presentation

Coffeeloft.lt

Read about this project

Ekozoe.lt

Read about this project

Sign up for an individual consultation for 30 min.

Fill in a short request form and receive an individual consultation.

100+ Lithuanian and foreign customers in 2021
1 800 000€ Invested in advertising during 2021
9 000 000€ Generated revenue for customers
Lets get started
FAQ
Kuo skiriasi Facebook Post nuo Facebook Ads?

Facebook Post įrašai yra matomi ant Jūsų socialinio tinklo sienos, todėl bet kas, įėjęs į jūsų puslapį, gali matyti tiek naujausius, tiek senesnius įrašus. Jie skirti komunikuoti su jūsų puslapį sekančiais vartotojais – aktyvus puslapis kelia pasitikėjimą Jūsų prekės ženklu ir taip didina tikimybę, jog vartotojas taps mokančiu klientu. Facebook Ads reklama ant sienos rodoma nėra, ji vartotojams „iššoka“ prieš akis tiesiog šiems naršant savo naujienų sraute ar kitose reklamos rodymo vietose. Su Facebook Ads turime platesnį skirtingų formatų pasirinkimą, todėl ji puikiai tinka patraukti momentinį dėmesį. Galime kurti karuseles, Instant Experience, katalogus ir dar daugiau.

Socialinių tinklų administravimas – tai daug laiko reikalaujantis procesas, kuris apima ir komunikacijos (tekstų ir vizualų) kūrimą, ir bendravimą su savo auditorija komentarų sekcijoje, asmeninių žinučių atsakinėjimą. Neadministruojamas arba prastai administruojamas socialinis tinklas negeneruoja jokios naudos Jūsų verslui, nes auditorija jūsų nemato, negirdi, ji nejaučia grįžtamojo ryšio. Tad kodėl ji turėtų pas jus pirkti?

Mes stengiamės, kad mūsų klientams reikėtų kuo mažiau galvoti apie savo socialinio tinklo administravimą – juk tai mūsų darbas. Vis dėlto, mums svarbu bendradarbiavimas, nes tik jis užtikrina geriausius rezultatus, todėl prašome kiekvieno mėnesio gale peržiūrėti mūsų sukurtą komunikacijos tinklelį, pateikti komentarus, pasidalinti su mumis bet kokia naudinga informacija – nuotraukomis, vykstančiomis akcijomis, naujienomis. Taip pat, nors į komentarus ir žinutes atsakinėjame mes, tačiau gavę specifinį, vidinės informacijos reikalaujantį klausimą, susisieksime su jumis dėl informacijos patikslinimo.

Su klientais sudarome 4 mėnesių sutartį. Šis laikotarpis yra optimalus ir leidžia mums skirti pakankamai laiko strategijos išgryninimui bei norimų rezultatų pasiekimui.