Esame patenkinti jų požiūriu į darbą, darbo kokybe bei rezultatais

Su OneClick.lt komanda dirbame nuo pat pradžios. Esame patenkinti jų požiūriu į darbą, darbo kokybe bei rezultatais. Prieš tai esame bandę ne vieną agentūrą, tačiau tik OneClick.lt komanda sugebėjo įsigilinti į mūsų poreikius bei viršyti mūsų lūkesčius. Rekomenduojame!

Aurimas Levickas UAB „Mados Guru“

Itin detalus atskaitingumas

Stebinantis operatyvumas bei savalaikis reagavimas į kintančią rinkos elgseną. Taip pat itin detalus atskaitingumas įvairiais laikotarpiais bei 100% pasiekiamumas!

Andrius Montvilas UAB „Emiva“

Nuoširdumas, operatyvumas, pastabos, patarimai

Su Mantu susipažinome, pabendravome ir iškart supratome, kad norime dirbti su Oneclick.lt komanda. Nuoširdumas, operatyvumas, pastabos, patarimai, analizė viskas super!!! Ačiū visai Oneclick.lt komandai!

Vaida Aleksandravičienė UAB „Gėlių sala“

Rekomendavęs, galiu jaustis ramiai

Joana yra savo srities profesionalė, kuri gali dirbti ir dirba su aukščiausio lygio įmonėmis ir vadovais. Rekomendavęs, galiu jaustis ramiai, kad su klientu Joana bendraus visapusiškai gerai ir profesionaliai.

Dovydas Degutis UAB „Čekis“

Labai profesionalus kolektyvas!

Su Joana bendradarbiaujame jau pusantrų metų ir esame labai patenkinti darbu kartu. Visuomet esame informuojami apie naujausius pakeitimus tiek rinkoje, tiek mūsų leidžiamose reklamose. Labai profesionalus kolektyvas!

 

Greta Germanovičiūtė UAB „Programavimo mokykla“

Rezultatas mus labai tenkina.

Svetainės kūrimą vertinu tikrai gerai, visa komanda siekė kuo detaliau išsiaiškinti mūsų poreikius ir juos įgyvendinti. Į komentarus buvo atsižvelgta ir padaryta, kaip norėjome. Manau, kad darbas buvo sklandus ir rezultatas mus labai tenkina.

Alina UAB „Taupalda“

Už profesionaliai atliktą darbą, įdėtas pastangas bei kūrybą

Noriu nuoširdžiai rekomenduoti šią komandą, už profesionaliai atliktą darbą, įdėtas pastangas bei kūrybą. Pradžioje galvojome, kad turime išgvildentą viziją, nes keturi protai, neturintys patirties, sėdėjo ištisas savaites prie teksto kūrimų ir vizualizacijos. Viena įmonė sumaketavo pagal mus, tačiau, atrodė tikrai ne kaip, per daug teksto, spalvos nederėjo, trūko aiškumo. Pradėjome ieškoti ir sulaukėme puikios rekomendacijos. Ačiū, Oneclick!

Vaida Matusevičiūtė VŠĮ „Caritas“

Ši komanda pranoko mūsų lūkesčius!

Ši komanda pranoko mūsų lūkesčius! Oneclick.lt apibūdintume trimis žodžiais: profesionalu, originalu ir punktualu!

Dalia Grikienė UPA „Medical SPA“