Jų dėka stipriai padidėjo pardavimai

Su mūsų prekės ženklu kelias nebuvo lengvas. Konkurencija, mūsų prekės ženklo, rinkoje – didelė, kūrybinis procesas – keliantis labai daug iššūkių, o ir patys augame ir keičiamės ne mėnesių, o dienų greičiu! Visa tai su kuo įžengėme į rinką – jau seniai pamiršta, nuo įvaizdžio iki produkto. Tad suspėti paskui mus – darbas nelengvas. Bet OneClick su tuo puikiai tvarkosi. Jų dėka stipriai padidėjo pardavimai mūsų elektroninėje parduotuvėje, o klientės atkeliauja į fizines parduotuves (dėmesio!!!)– nes matė reklamą Facebooke ir pagaliau užsuko viską gyvai pamatyti. Tikiu, jog turime abipusę bendrystę – mes mokomės iš jų, o jie mokosi iš mūsų. Bet kada paskambinusi sulaukiu profesionalios konsultacijos, aiškių reklaminių sprendimų. Linkiu ir Jums sukurti tokią bendrystę su šia komanda!

Textilite.lt

Po ilgų ieškojimų atradau One Click agentūrą

Rekomenduoju 100%! Kartu dirbame jau 4 metai ir labai džiaugiuosi, kad po ilgų ieškojimų atradau OneClick agentūrą, kurioje dirba puikūs specialistai, išmanantys savo darbą, įsiklausantys į kliento pageidauvimus bei išpildantys juos su kaupu. Labai patogu, kad viena agentūra rūpinasi  tiek reklama socialiniuose tinkluose ir google, tiek atlieka svetainės priežiūrą. Su direktore, Joana, nuo pirmo susitikimo radome bendrą kalbą, ji suprato mano viziją, o man patiko jos pasiūlytas tos vizijos įgyvendinimas, todėl tarp mūsų užsimezgė šiltas ir nuoširdus bendravimas, kuris iki šiol duoda puikių vaisių.

Rasa Jašinskienė UAB "Rodonta"

Greitas reagavimas į rinkos pokyčius ir malonus bendravimas

Atsakingas požiūris į klientą, greitas reagavimas į rinkos pokyčius ir malonus bendravimas – visa tai radome „OneClick“ komandoje. Su Joana ir Mantu bendradarbiaujame jau daug metų ir esame itin patenkinti per šį laikotarpį pasiektais rezultatais.

Darius Balčiūnas Valumina.lt

Ši komanda pranoko mūsų lūkesčius!

Ši komanda pranoko mūsų lūkesčius! Oneclick.lt apibūdintume trimis žodžiais: profesionalu, originalu ir punktualu!

Dalia Grikienė UPA „Medical SPA“

Už profesionaliai atliktą darbą, įdėtas pastangas bei kūrybą

Noriu nuoširdžiai rekomenduoti šią komandą, už profesionaliai atliktą darbą, įdėtas pastangas bei kūrybą. Pradžioje galvojome, kad turime išgvildentą viziją, nes keturi protai, neturintys patirties, sėdėjo ištisas savaites prie teksto kūrimų ir vizualizacijos. Viena įmonė sumaketavo pagal mus, tačiau, atrodė tikrai ne kaip, per daug teksto, spalvos nederėjo, trūko aiškumo. Pradėjome ieškoti ir sulaukėme puikios rekomendacijos. Ačiū, Oneclick!

Vaida Matusevičiūtė VŠĮ „Caritas“

Rezultatas mus labai tenkina.

Svetainės kūrimą vertinu tikrai gerai, visa komanda siekė kuo detaliau išsiaiškinti mūsų poreikius ir juos įgyvendinti. Į komentarus buvo atsižvelgta ir padaryta, kaip norėjome. Manau, kad darbas buvo sklandus ir rezultatas mus labai tenkina.

Alina UAB „Taupalda“

Labai profesionalus kolektyvas!

Su Joana bendradarbiaujame jau pusantrų metų ir esame labai patenkinti darbu kartu. Visuomet esame informuojami apie naujausius pakeitimus tiek rinkoje, tiek mūsų leidžiamose reklamose. Labai profesionalus kolektyvas!

 

Greta Germanovičiūtė UAB „Programavimo mokykla“

Rekomendavęs, galiu jaustis ramiai

Joana yra savo srities profesionalė, kuri gali dirbti ir dirba su aukščiausio lygio įmonėmis ir vadovais. Rekomendavęs, galiu jaustis ramiai, kad su klientu Joana bendraus visapusiškai gerai ir profesionaliai.

Dovydas Degutis UAB „Čekis“

Nuoširdumas, operatyvumas, pastabos, patarimai

Su Mantu susipažinome, pabendravome ir iškart supratome, kad norime dirbti su Oneclick.lt komanda. Nuoširdumas, operatyvumas, pastabos, patarimai, analizė viskas super!!! Ačiū visai Oneclick.lt komandai!

Vaida Aleksandravičienė UAB „Gėlių sala“

Itin detalus atskaitingumas

Stebinantis operatyvumas bei savalaikis reagavimas į kintančią rinkos elgseną. Taip pat itin detalus atskaitingumas įvairiais laikotarpiais bei 100% pasiekiamumas!

Andrius Montvilas UAB „Emiva“

Esame patenkinti jų požiūriu į darbą, darbo kokybe bei rezultatais

Su OneClick.lt komanda dirbame nuo pat pradžios. Esame patenkinti jų požiūriu į darbą, darbo kokybe bei rezultatais. Prieš tai esame bandę ne vieną agentūrą, tačiau tik OneClick.lt komanda sugebėjo įsigilinti į mūsų poreikius bei viršyti mūsų lūkesčius. Rekomenduojame!

Aurimas Levickas UAB „Mados Guru“