4metų Patirtis dirbant šioje srityje
10ekspertų Dirbančių prie projektų
1000+ Išgertų kavos puodelių

Vieninga komanda

Oneclick.lt komandą sudaro veržlūs, drąsūs ir dinamiški, prie rinkos pokyčių puikiai prisitaikantys specialistai, kurie kasdien seka naujausias reklamos tendencijas. Bendradarbiaudami visi kartu mes pasiryžę susidurti su įvairiausiais iššūkiais ir drąsiai žengti tikslų pasiekimo link. Nesame savarankiškai dirbantys specialistai – dirbame komandiškai, todėl turime didelę patirtį sėkmingiems reklamos rezultatams pasiekti. Mūsų komanda – tai copywriteriai, grafikos dizaineriai ir reklamos specialistai.

Greiti ir tobulėjantys

Susidūrę su kiekvieno kliento verslu, greitai ir tikslingai darome viską, ką išmanome –  testuojame kampanijas, jas tobuliname, generuojame idėjas ir jas pristatome, kad pasiektume kiek įmanoma sėkmingesnius rezultatus. Visi mūsų komandos specialistai yra ne tik sertifikuoti ir turi savo srities išsilavinimą, tačiau taip pat nuolat gilina žinias apie naujausias reklamos tendencijas. Tai leidžia efektyviai palaikyti klientų verslo įvaizdį, parduoti daugiau ir tapti žinomais.

Jaunatviški ir veržlūs

Džiuginantys rezultatai mūsų klientus pasiekia ne vienu paspaudimu - po rezultatais slepiasi kur kas daugiau. Tai komandos bendradarbiavimas, tarpusavio ryšys ir pasitikėjimas vienas kitu!

Sunkus darbas -

saldūs vaisiai

Puikius rezultatus pasiekiame į kiekvieną projektą įdėdami visą širdį, maksimalias pastangas ir kūrybiškumą. Greitai ir operatyviai sprendžiame iškilusius iššūkius, todėl dažnai pavyksta išjudinti pardavimus net kai tai padaryti kartais atrodo neįmanoma.

Augantys ir

tobulėjantys

Augame ne tik komandos ir naujų klientų skaičiumi, tačiau taip pat ir kiekvienas atskirai. Kaip specialistai nuolat tobuliname žinias, sekame naujausias tendencijas, todėl mūsų darbas yra visuomet paremtas naujovėmis ir paskutiniais atnaujinimais.

 

Kūrybingas šventinis

laikotarpis

Nors visas šventes džiaugsmingai pasitinkame kartu, tačiau prieš tai leidžiame pasireikšti komandos kūrybiškumui. Atiduodame didžiąją dalį šventinės nuotaikos klientų komunikacijos tinkleliams bei reklamos kampanijoms, o tada jau būname pasiruošę švęsti ir patys!

Pramogos, kurios

maitina sielą

Komandos vienybei ir artumui sukurti nepakanka tik darbo – todėl randame kaip pamaitinti komandos sielą ir pramogomis! Teniso turnyrai su smulkiomis dovanėlėmis visuomet pakelia nuotaiką ir sukelia azartą.

Laikas uždarius

ofiso duris

Team building’ai – tai, kas mus stiprina ir padeda kurti tvirtą tarpusavio ryšį. Vasaromis keliaujame prie ežero ir ant laužo kepame dešreles, o šaltuoju sezonu su komanda galvas sukame pabėgimo kambariuose.

Fotosesijos mums

labai patinka

Dantų priežiūra, gurmaniškų skanėstų linija ar švaros priemonės – mums patinka daryti fotosesijas ir parodyti savo klientų veiklą reprezentatyviais kadrais! Profesionalios šviesos ir kokybiškas nuotraukų retušavimas – tai mūsų vizitinė kortelė.

Mūsų klientai

Sekite mus Instagram

Čia dalinamės naujienomis, įžvalgomis ir kasdieniu ofiso gyvenimu @Oneclick

Norite reklamos, kuri veikia?

Tuomet nieko nelaukite! Susisiekite su mumis ir pasikalbėkime apie tai, kas svarbu jūsų verslui.

SUSISIEKTI