Google Tag Manager
Google Analytics logotipas
YouTube logotipas
Google Display Network logotipas
Google Ads logotipas
Google Partner 2

Patyrę ir sertifikuoti

Turime didelę patirtį vykdant projektus Lietuvoje ir užsienyje, todėl žinome, kaip sukurti efektyviausią reklamos kampaniją. Kiekvieną projektą prižiūri sertifikuotas Google Ads specialistas, o mūsų Google partnerio statusas rodo, jog puikiai išmanome Google įrankius. Esant poreikiui, sulauksite visos ONECLICK komandos pagalbos: grafikos dizainerių, copywriterių, socialinių tinklų specialistų ir kokybės vadovo. Sudėliosime Google Ads strategiją nuo A iki Z!

Jus girdintys

Jūsų verslo tikslai – svarbiausia Google Ads reklamos kampanijos kūrimo dalis. Tik įsiklausę į individualius verslo ypatumus kuriame reklamos strategiją. Suprantame, jog verslo poreikiai gali kisti, todėl lanksčiai į tai reaguojame. Žinome – svarbiausia yra kiekvieno išleisto euro sugeneruota grąža. Investuotas 1€ mūsų klientams atneša vidutiniškai 12-17€ pajamų! Su mumis viskas aišku – du kartus per mėnesį gausite detalią ataskaitą ir atsakysime į visus klausimus darbų eigoje.

SUSISIEKITE
Orientacinės kainos

Youtube

reklama
nuo 150€ +PVM/mėn.
Susisiekite

Gmail

reklama
nuo 150€ +PVM/mėn.
Susisiekite

Dinaminis

remarketingas
nuo 120€ +PVM/mėn.
Susisiekite

Google Ads

paieška
nuo 250€ +PVM/mėn.
Susisiekite

Apsipirkimo kampanijų

reklama
nuo 200€ +PVM/mėn.
Susisiekite

Google Ads

vaizdinė reklama
nuo 150€ +PVM/mėn.
Susisiekite
Rezultatų pristatymas

Textilite Google Ads + Facebook Ads

Skaityti apie projektą

Veesla.lt

Skaityti apie projektą

Užsiregistruokite 30 min. Individualiai konsultacijai

Užpildykite trumpą užklausos formą ir gaukite individualią konsultaciją.

100+ Lietuvos ir užsienio klientų 2022 m.
1 800 000€ Investuota į reklamą per 2022 m.
9 000 000€ Sugeneruota pajamų klientams
REGISTRUOTIS
DUK
Kiek kainuoja Google Ads reklama?

Google Ads skiriamą reklamos biudžetą galite pasirinkti patys, tačiau mes visada nurodysime rekomenduojamą biudžetą Jūsų veiklos sričiai. Jūs mokėsite už paspaudimus, o jų kaina kiekvienai veiklos sričiai skiriasi ir priklauso tiek nuo konkurencijos, tiek nuo Jūsų svetainės kokybės, tiek nuo skelbimų kokybės.

Savo skelbimo galite nematyti dėl daugelio priežasčių – išnaudoto dienos biudžetas, netinkamos paieškos užklausos ar net Jūsų buvimo vieta. Skelbimų rodymas taip pat priklauso ir nuo Jūsų paieškos ir paspaudimų istorijos.

Google paieškos reklama – reklama atsirandanti tarp Google paieškos rezultatų; 

Vaizdinė reklama – reklaminiai skydeliai (baneriai), galintys atsirasti milijonuose internetinių svetainių ir Google priklausančiose platformose (Youtube, Gmail). Klientams dažnai žinoma kaip remarketingas, bet yra žymiai daugiau galimybių;

Video (Youtube) reklama – reklaminiai vaizdo įrašai rodomi “Youtube” platformoje;

Gmail reklama – reklama pasirodanti dirbant Gmail elektroninio pašto platformoje;

PMax reklama kampanija apjungia visas galimas Google reklamos vietas. Šios kampanijos tikslas – konversijos;

Apsipirkimo kampanija – jūsų produktų ir prekių reklamos, pasirodančios Google paieškos skirtuke „Apsipirkimas”, šalia paieškos rezultatų, Google vaizduose bei daugelyje kitų vietų. Ši funkcija nėra pasiekiama Lietuvos rinkoje.

Google tobulinima kampanijas ir kiekvienais metais atsiranda naujų reklamos formų.

 

Google gali pateikti labai išsamią statistiką – lytis, amžius, naudojamas įrenginys, peržiūrėtų puslapių kiekis, lankomiausios valandos, atlikti veiksmai, praleistas laikas ir t.t., tačiau mes Jums pateiksime išsamias ataskaitas net du kartus per mėnesį! Be to, turėsite tiesioginę prieigą prie Google Ads ir Google Analytics paskyrų.