Facebook Distribution Score – sufleris, kaip organiškai pasiekti savo auditoriją

Deja, tačiau kaip ir realiame gyvenime, taip ir virtualioje Facebook aplinkoje už savo reklamos skelbimą reikia mokėti. Ir visai nesvarbu, ar tas skelbimas kabo ant sutrūnijusios medienos plokštės šalia stotelės, ar jį vartotojai mato išmaniojo įrenginio ekrane. Vis dėlto, unikalus įrankis Facebook platformoje, pavadintas Distribution Score, suteikia galimybę už tą pačią kainą parodyti jūsų kuriamus įrašus kur kas dažniau – organiniame sraute!

Rodiklis pasakoja apie organišką turinį ir jo pasiekiamumą. Distribution Score parodo, kaip įrašas veikia pagal metriką, kuri yra svarbi norint pasiekti savo auditoriją. Kuo aukštesnis Distribution Score balas, tuo dažniau jūsų įrašas bus rodomas organiniame naujienų sraute.

Kaip apskaičiuojamas Distribution Score?

Vaizdo įrašų balas skaičuojamas atsižvelgiant į šiuos įrašų rodiklius:

– Vidutinis laikas, kurį žiūrintieji praleido žiūrėdami vaizdo įrašą;
– Skaičius, kiek kartų vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas bent minutę ar ilgiau;
– Reakcijų skaičius – like, love ir kiti;
– Komentarų skaičius;
– Pasidalinimų skaičius.

Video turinio Distribution Score rodiklis skaičiuojamas lyginant paskutinių 100 vaizdo įrašų našumą, tačiau neišsigąskite jei tokio kiekio jūsų administruojamas puslapis neturi. Distribution Score rodiklis bus matomas tiems, kurie yra įkėlę bent 5 vaizdo įrašus.

Įrašų, kuriuos sudaro nuotrauka, tekstas ar nuoroda, Distribution Score rodiklis skaičiuojamas atsižvelgiant į tai, kiek kartų jis buvo parodytas, paspaudimų skaičių bei reakcijas.

Kaip pagerinti savo Distribution Score rodiklį?

Kurti įtraukiantį turinį

Auditorija reaguos ir įsitrauks į tokį turinį, kuris sukuria pridėtinę vertę – pateikia naudingą informaciją, yra juokingas ir kt. Patrauktas dėmesys, ilgesnis peržiūrių laikas padės augti Distribution Score rodikliui.

Skatinkite atlikti veiksmą

Paprasčiausias prašymas palikti reakciją, dalintis ar komentuoti gali turėti įtakos Distribution Score rodiklio augimui. Pasidalinti nuomone komentaruose, pažymėti draugą ar palikti reakciją – bet koks auditorijos įsitraukimas taps svarbiu faktoriumi, lemsiančiu teigiamą rodiklį.

Daugiau video turinio!

Įtraukiantys vaizdo įrašai – puiki galimybė organiškai pasiekti auditoriją. Kuo ilgiau ji stebės vaizdo įrašą, tuoj aukščiau kils Jūsų Distribution Score rodiklis.

Stebėkite, kokie Jūsų įrašai yra labiau įtraukiantys ir įdomūs auditorijai. Taip bus lengviau suprasti, kokio turinio kurti reikėtų daugiau, o kokio galbūt atsisakyti iš viso. Stebėdami savo įrašų Distribution Score rodiklį galėsite planuoti komunikaciją, pagerinti jos kokybę, didinti pasiekiamumą bei suprasti, koks turinys yra aktualus jus sekančiai auditorijai.

Perskaitėte įrašą ir jums kilo klausimų? Nežinote, kaip geriausiai išnaudoti Google Ads arba socialinių tinklų komunikacijos galimybes? Ieškote patikimo, į jūsų poreikius įsiklausančio partnerio? Esame atvira, nuoširdi ir glaudų bendradarbiavimą vertinanti komanda – OneClick.lt. Susisiekite, pasimatykime gyvai ir pasikalbėkime apie tai, kas jums svarbu. Užmegzkime ryšį!

Be ON digital with us!

Mantas Kazlauskas