Facebook Ad Library – naujas įrankis stebėti konkurentų Facebook Ad reklamas

Šių metų kovo mėnesį Facebook pristatė dar vieną praktišką ir patogų įrankį – Facebook Ads Library. Tai – tarsi paieškos sistema visų reklamų (ads), esančių Facebook platformoje ir jos dukterinėse programėlėse (apps). Reklamas gali matyti kiekvienas verslo atstovas, kuriam svarbu sužinoti, ką ir kaip Facebook reklamuoja jo konkurentai, bei bet kuris kitas interneto vartotojas. Norint naudotis Facebook Ads Library Jums nėra būtina turėti anketą Facebook.

Facebook Ad Library (Facebook reklamų bibliotekoje) galima rasti ir peržiūrėti įvairias aktyvias prekinių ženklų, prekių ar paslaugų reklamas, esančias tiek pačiame socialiniame tinkle Facebook, tiek ir Facebook programėlėse (Messenger, Instagram, Portal-branded (firminiuose portaluose), kt.). Į paieškos laukelį galite suvesti prekinio ženklo, įmonės, produkto ar paslaugos pavadinimą bei taip rasti ir peržiūrėti visus aktyvius skelbimus, rodomus bet kurio iš jų puslapių.

Peržiūrint puslapio aktyvius skelbimus, bus rodomi ne tik skelbimai, bet ir papildoma informacija, susijusi su jais. Norėdami ją pamatyti, paspauskite ant skilties “Rodyti skelbimo informaciją (See Ad Details). Galite ne tik ieškoti bei stebėti skelbimus, tačiau taip ir juos filtruoti pagal konkrečios šalies kategoriją.

Greta skelbimų galite peržiūrėti ir juos sukūrusius Facebook puslapius, papildoma informaciją apie juos – kada jie buvo sukurti, kaip keitėsi puslapių pavadinimai, kas juos administruoja.

Facebook Ad Library gali būti naudojamas ne tik smalsumo tenkinimui, bet ir Jūsų verslo konkurentų reklamų stebėsenai. Su šiuo Facebook įrankiu dabar galite stebėti panašiomis prekėmis prekiaujančius ar panašias paslaugas teikiančius Jūsų konkurentus bei jų reklamas. Taip galite ne tik analizuoti jų kuriamą reklaminį turinį, bet ir pagerinti savo reklamas, jų turinį ir formą, tokiu būdu įnešdami daugiau našumo savo verslui.

Ši reklamų biblioteka pasiekiama šia nuoroda: https://www.facebook.com/ads/library/

Perskaitėte įrašą ir jums kilo klausimų? Nežinote, kaip geriausiai išnaudoti Google Ads arba socialinių tinklų komunikacijos galimybes? Ieškote patikimo, į jūsų poreikius įsiklausančio partnerio? Esame atvira, nuoširdi ir glaudų bendradarbiavimą vertinanti komanda – OneClick.lt. Susisiekite, pasimatykime gyvai ir pasikalbėkime apie tai, kas jums svarbu. Užmegzkime ryšį!

Be ON digital with us!