Atnaujinimai vaizdo skelbimų platformose

YouTube, Instagram ir kitos didžiosios vaizdo įrašų skelbimų platformos tęsia investicijas į naujų produktų ir funkcijų diegimą. Mūsų komanda šiandien dalijasi naujovėmis vaizdo skelbimų platformose.

Youtube pritaikys mobilią Picture-In-Picture funkciją pasauliniu mastu

Picture-In-Picture funkcija leidžia mobiliuosiuose įrenginiuose susimažinti stebimą vaizdo įrašą į mažą grotuvą, kurį galite perkelti į savo pradinį ekraną ir vietą kitose programose. Įjungus šią funkciją, galite toliau žiūrėti YouTube vaizdo įrašus, kai naudojate kitas mobiliojo prietaiso programas.

Iki šiol, ši funkcija buvo prieinama tik Youtube Premium naudotojams. Tačiau jau visai netrukus Picture-In-Picture galės naudotis kiekvienas mobiliosios Youtube aplikacijos naudotojas.
Nors kol kas ši paslauga plačiau prieinama tik JAV, žadama, jog pasaulinis naudojimasis tikrai ne už kalnų. Net ir naudodamiesi kitomis programomis, vartotojai galės žiūrėti vaizdo įrašus savo įrenginiuose, o taip Youtube išlaikys savo platformos populiarumą.

Instagram plečia stories dalijimosi galimybes

Šiandieniuose socialinių tinklų top’uose neginčytinai karaliauja Instagram stories – jau kurį laiką nė viena kita socialinės medijos funkcija nesulaukia tokio populiarumo ir neblėstančio dėmesio.

Visai neseniai Instagram pradėjo dar vienos jaudinančios naujovės testavimą. Nors oficialiai dar nėra paskelbta kada, tačiau Instagram jau mėgina galimybes dalytis 24 val. istorijomis (stories) ne tik Facebook, kaip yra leidžiama šiuo metu, bet ir socialinėse Twitter bei LinkedIn platformose. Ne taip seniai tiek Twitter, tiek LinkedIn patobulino savo socialinės medijos platformas į jas įtraukdami ir stories funkciją. Manoma, jog pradėjus sinchronizuoti vienos stories dalijimąsi didesniame skirtingų socialinių tinklų paskyrų skaičiuje, jų ir taip didžiulis populiarumas turėtų dar labiau išaugti.

Perskaitėte įrašą ir jums kilo klausimų? Nežinote, kaip geriausiai išnaudoti Google Ads arba socialinių tinklų komunikacijos galimybes? Ieškote patikimo, į jūsų poreikius įsiklausančio partnerio? Esame atvira, nuoširdi ir glaudų bendradarbiavimą vertinanti komanda – OneClick.lt. Susisiekite, pasimatykime gyvai ir pasikalbėkime apie tai, kas jums svarbu. Užmegzkime ryšį!

Be ON digital with us!