Google pagalba mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms

Per kelis mėnesius smulkus ir vidutinis verslas susidūrė su daugybe grėsmių. Ši koronaviruso pandemija tik apsunkino verslo savininkus. Uždarius fizines parduotuves, el. komercija ir skaitmeninė rinkodara tapo labai svarbios verslui, siekiančiam užmegzti ryšį su klientais.

Reaguodama į COVID-19 krizę, Google įsipareigojo padėti mažoms ir vidutinėms įmonėms šiuo sudėtingu laikotarpiu dviem pagrindiniais būdais:

  • Atidaroma „Google“ apsipirkimo platforma, kurioje bus nemokami produktų sąrašai. Lietuvoje apsipirkimo funkcija nėra palaikoma.
  • Google Ads skelbimų kreditai.

Kas gali gauti skelbimo kreditą?
Mažos ir vidutinės įmonės visame pasaulyje, kurios patyrė išlaidų naudodamos „Google Ads“ paskyrą per dešimt iš dvylikos 2019 m. mėnesių ir šių metų sausio ir (arba) vasario mėn. Tinkami klientai yra tie, kurie reklamuoja tiesiogiai naudodamiesi mūsų paslaugomis arba per partnerį ir laikosi reklamavimo politikos.

Jei kelios paskyros susietos su viena valdytojo paskyra, ar skelbimo kreditas bus suteiktas kiekvienai paskyrai?
Skelbimo kreditas bus taikomas kiekvienam tinkamam klientui. Jei kelios tinkamos paskyros susietos su viena valdytojo paskyra, skelbimo kreditas bus suteiktas kiekvienai tinkamai paskyrai.

Kaip veikia skelbimo kreditas?
Šis skelbimo kreditas skirtas būsimoms „Google Ads“ išlaidoms. Jis nebus taikoma ankstesnėms arba dabartinėms „Google Ads“ išlaidoms, kurių sąskaitos ir (arba) sąskaitos faktūros išrašytos. Šie skelbimų kreditai bus taikomi visoje „Google Ads“ platformoje, įskaitant Paiešką, Vaizdinės reklamos tinklą ir „YouTube“, taip pat visų tipų kampanijose.

Ar galiu gauti daugiau nei vieną skelbimo kreditą?
Kiekvienas tinkamas klientas gaus vieną skelbimo kreditą. Jei tinkamas klientas reklamuoja naudodamas kelias paskyras arba kelių tipų kampanijas paskyroje, vienam klientui bus taikomas tik vienas skelbimo kreditas.

Kada tinkami klientai gaus skelbimo kreditą?
Nuo gegužės mėn. pabaigos skelbimo kreditą pradėsime teikti etapais. Per ateinančius mėnesius apie tai bus pranešta tinkamiems klientams ir jie matys „Google Ads“ paskyroje pritaikytą skelbimo kreditą.

Kokios vertės skelbimų kreditai?
Skelbimo kredito suma skirsis kiekvienam klientui, atsižvelgiant į ankstesnes „Google Ads“ išlaidas ir šalį bei valiutą, pagal kurias nustatytos įmonė ir „Google Ads“ paskyra.

Kiek laiko galioja skelbimų kreditai?
Šį skelbimo kreditą galima panaudoti per metus iki 2020 m. gruodžio 31 d. Po 2020 m. gruodžio 31 d. baigsis skelbimo kredito galiojimo laikas ir nepanaudota dalis bus pašalinta iš „Google Ads“ paskyros.

Perskaitėte įrašą ir jums kilo klausimų? Nežinote, kaip geriausiai išnaudoti Google Ads arba socialinių tinklų komunikacijos galimybes? Ieškote patikimo, į jūsų poreikius įsiklausančio partnerio? Esame atvira, nuoširdi ir glaudų bendradarbiavimą vertinanti komanda – OneClick.lt. Susisiekite, pasimatykime gyvai ir pasikalbėkime apie tai, kas jums svarbu. Užmegzkime ryšį!

Be ON digital with us!