Google Ads plėtiniai (Ad extensions) jūsų verslui

Šią savaitę dalijamės dar vienu naudingu patarimu jūsų verslui – Google Ad extensions (Google plėtiniais), kurių pagalba galite plačiau skelbti žinią apie jūsų verslo teikiamas prekes bei paslaugas ir taip ne tik pasiekti daugiau klientų, bet ir paspartinti verslo plėtrą ir pajamų augimą.

Kas tai per kometa?

Negirdėjusiems apie Google plėtinius (Ad extensions), ši sąvoka išties gali skambėti it nežinomo kosminio kūno pavadinimas. Tačiau nenusigąskite – tai nėra taip jau painu ir nesuprantama, kaip gali pasirodyti.
Paprastai kalbant, Google plėtiniai (Ad extensions) yra funkcija, kuri leidžia Google Ads skelbimuose rodyti papildomą svarbią informaciją apie jūsų verslą (vietovės adresą, telefono numerį, daugiau nuorodų į mūsų interneto svetainę ar specialius jų puslapius ir kt.). O kuo klientas gauna daugiau informacijos apie jus, tuo daugiau priežasčių jis turės rinktis būtent jūsų parduodamas prekes ar paslaugas. Plėtiniai skatina ir didesnį CTR (click-through rate) arba paspaudimų rodiklį, kuris tiesiogiai veikia jūsų reklamos kampaniją, o ši pritraukia daugiau klientų jūsų nurodytais fiziniais ar interneto adresais.

Kaip ji skrieja?

Pirmiausia dera pažymėti, jog kuo daugiau informacijos apie savo verslą patalpinsite paieškos gigantėje Google, tuo labiau tai pasitarnaus jums. Plėsdami jūsų tekstinės reklamos ar informacijos, susijusios su jūsų verslu matomumu, Google Ads (dažniausiai automatiškai) parinks, kurį plėtinį geriausia rodyti atsakant į vieną ar kitą paieškos sistemoje užklausą. Dėl šios priežasties, kuo daugiau ir tikslingiau rodmenų patalpinsite plėtinių pavidalu, tuo labiau jie gali pasitarnauti siekiant išsikeltų verslo tikslų.
Gausinant tikslingą informacinį turinį Google apie verslą tai leidžia išplėsti jūsų prekių ar paslaugų matomumą paieškos sistemoje ir taip pritraukti daugiau dėmesio. Google plėtiniai padeda padidinti naudingų jums paspaudimų skaičių bei suteikia platesnes ir interaktyvesnes galimybes su jumis susisiekti – per skambučius ar vietą žemėlapyje.

Kada tos kometos praskrieja?

Šiek tiek rūsčios realybės – naudojimasis plėtiniais negarantuoja, kad jie visad lydės jūsų reklamą. Kadangi tai yra ne pagrindinė, o papildoma funkcija, Google plėtiniai ar jų derinys pasirodys tuomet, kada jie galimai gali pagerinti jūsų matomumą paieškos sistemoje, arba tada, kai jūsų verslo reklama jos reitingas yra pakankamai aukšti (arba atitinka reklamos reitingo paskaičiavimus, kuriuos nustato Google).

Kiek šios kometos atsieina?

Jūsų Google Ads reklaminei kampanijai patys Google plėtiniai yra nemokami. Apmokestinimas atsiranda kalbant apie paspaudimus (clicks) ant jūsų reklamos skelbimų ir greta jos esančių plėtinių, kuriems taikoma įprasta Google paslaugų apmokėjimo sistema. Taigi kai kas nors pasinaudoja jūsų Google Ads reklama ir greta jos esančiais plėtiniais, šie paspaudimai bus apmokėti.
Google plėtiniai – dar viena funkcija, naudinga dėmesio jūsų verslo reklamai ir jam skirtai Google Ads reklamai pritraukimui. Tai ne visai ne mažai atpažįstamas kosminis kūnas, tai paprasta ir talkinant priemonė jūsų verslo matomumui Google paieškos sistemoje.

Perskaitėte įrašą ir jums kilo klausimų? Nežinote, kaip geriausiai išnaudoti Google Ads arba socialinių tinklų komunikacijos galimybes? Ieškote patikimo, į jūsų poreikius įsiklausančio partnerio? Esame atvira, nuoširdi ir glaudų bendradarbiavimą vertinanti komanda – OneClick.lt. Susisiekite, pasimatykime gyvai ir pasikalbėkime apie tai, kas jums svarbu. Užmegzkime ryšį!

Be ON digital with us!