Svetainių kūrimas ir priežiūra

Jūsų verslui skirtos svetainės sukūrimas gali atrodyti kaip ilgas ir varginantis procesas – lyg ruoštumėtės žygiui Mėnulio paviršiumi. Tačiau mes juo žygiuojame kasdien, todėl įveikti šį nuotykį kartu su mumis jums bus daug lengviau!

Esame įsitikinę, jog nuolat palaikyti ryšį su klientu yra nepaprastai svarbu. Todėl būsime pasiekiami visuomet ir galėsime padėti iškilus bent menkiausiam nesklandumui. Ar būtumėte didelė įmonė, ar individualia veikla besiverčiantis specialistas – galite pasitikėti mumis, nes mes įžiebsime jūsų verslui skirtą žvaigždę interneto svetainių padangėje!

Mūsų komanda sukurs reprezentacinę, katalogo tipo ar kitokią svetainę, kurioje galėsite pristatyti savo gaminius ir paslaugas. Interneto svetaines kuriame naudodami turinio valdymo sistemą WordPress, tai populiariausia sistema žemės planetoje, o ją administruoti išmoksite greitai ir visiškai nesudėtingai. Svetainių vizualinį patrauklumą ir funkcionalumą užtikrinsime jų kūrimui pasitelkiami UX (User Experience) / UI (User Interface) dizainą, kuris sukurs patogią vartotojui aplinką, padėsiančią svetainėje atlikti naudingus veiksmus, parduoti, gauti užklausą ir t.t.

Jei nesate tikri, kaip turėtų atrodyti jūsų svetainė ir kiek pinigų reikėtų jai skirti, mes būtinai jums patarsime ir pakonsultuosime. Svetainių dizainui naudojame tiek jau parengtus šablonus tiek, esant didesniam biudžetui, piešiame unikalius dizainus. Svetainės kūrimo darbus galite mums patikėti nuo „a“ iki „z“ – sukursime dizainą, parašysime tekstus ir įkelsime geriausiai jūsų paslaugas ir produktus reprezentuojančias nuotraukas.

Galite būti tikri, jog pasirinkę mūsų komandą jūs tikrai galėsite pagrįstai žavėtis savo naująja svetaine! Esame darnus kolektyvas, siekiantis maksimalių rezultatų, todėl mėgstame viršyti projekto pradžioje užsibrėžtus tikslus. Dirbame sklandžiai ir nuolat konsultuojamės su klientu, kad pasiektume kuo geresnių rezultatų. Po svetainės sukūrimo ir paleidimo stebime vartotojų elgseną ir keičiame svetainę taip, kad ji kuo geriau atliktų savo funkciją – parduotų produktą ar paslaugą ir tinkamai reprezentuotų įmonę.

Nemokama konsultacija

Užmegzkime ryšį!