Kaip gauti kliento atsiliepimą?

Blogas - Facebook

Sveiki, su Jumis sveikinasi Google Partners – OneClick.lt įgula. Mūsų kosminė misija – įžiebti Jūsų verslo žvaigždę konkurencingoje padangėje.

X savaitė,
KOSMINĖS MISIJOS ĮRANKIAI

Klientų atsiliepimai apie Jūsų parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas – svarbus ir labai reikšmingas veiksnys, sąlygojantis ir teigiamą Jūsų verslo įvaizdį, ir padedantis išlaikyti gerąją patirtį gaunančius esamus bei pritraukti būsimus klientus, o esant reikiamybei – pagerinti teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių kokybę.
Tačiau vis dar pastebime, jog daliai verslo atstovų kyla keblumų norint gauti klientų atsiliepimų. Šiandien dalijamės keletų paprastų, bet naudingų patarimų, kaip tai pasiekti lengviau.

#1. Sukurkite atsiliepimui skirtas erdves : paskyrose, kurias valdote, sukurkite kuo daugiau vietų, kur klientai galėtų palikti atsiliepimus, įdiekite nuorodų, vedančių į šias vietas. Palengvinti sau dalią, laukdami klientų atsiliepimų, galite ir jiems siųsdami laiškus su informacija, kur jie galėtų pasidalyti savo patirtimi ir atsiliepimu apie Jūsų teikiamas paslaugas, parduodamas prekes ir pan.

#2. Paskatinkite klientus palikti atsiliepimą : vertinga ir naudinga savo prekių pirkėjus ar paslaugų vartotojus paskatinti palikti atsiliepimą. Tam galite naudoti nuolaidos kodus, dovanėles ir pan.

#3. Sulaukite tinkamo momento : išlaukite tinkamo momento, kuomet Jūsų klientas galėtų palikti atsiliepimą apie Jūsų atliktą darbą, parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas ir pasiteiraukite ar paprašykite, ar jis nenorėtų pasidalyti patirtimi palikdamas atsiliepimą apie Jūsų verslą.

#4. Būkite aktyvūs : reaguokite ir atsakykite į kiekvieną gaunamą atsiliepimą, net jeigu šis ir yra neigiamas. Reaguodami ne tik skatinsite savo klientus bendrauti su Jumis ir atsiliepimų sekcijoje, bet ir kursite empatiškų ir tobulėti siekiančių verslo atstovų įvaizdį.

#5. Dalykitės : gavote teigiamą atsiliepimą apie savo atliktą darbą, teikiamas paslaugas ar parduotas prekes? Pasidalykite juo! Taip skatinsite ir kitus klientus dalytis savąja patirtimi, palikti atsiliepimų bei kursite patikimo ir kokybiškai dirbančio verslo įspūdį, kuris tiek išlaikys jau esamus klientus, tiek padės pritraukti ir naujų klientų.

– Kitas mūsų kosminės misijos dienoraščio įrašas Jus pasieks jau kitą savaitę. O jei turite klausimų – OneClick.lt įgula visada pasirengusi į juos atsakyti.

Užmegzkime ryšį!

Nemokama konsultacija

Užmegzkime ryšį!